Çözüm partneri olarak çalıştığımız Avusturya'nın yüksek teknoloji firması Schrack Seconet,  yangın alarm, iletişim ve güvenlik sistemleri konularında dünya piyasasının önde gelen firmalarındandır. Schrack Seconet, her zorluk için müşterinin bireysel ihtiyacına göre geliştirilmiş ve uygulanmış tam ölçüsünde, verimli komple çözümler sunmaktadır.

Schrack Seconet Yangın Algılama Sistemleri yüksek teknolojiye ve yedeklemeli yapıya sahip, kullanımı kolay ve güvenli sistemlerdir. Tüm İntegral IP kontrol panelleri internet protokolü destekleyen bir IP arayüzü ile donatılmıştır. Kontrol panelleri ayrıca PC, akıllı telefon veya tablet cihaz kullanarak akıllı yazılım uygulamaları ile uzak erişim yoluyla izlenebilir. Integral IP kontrol panelleri çeşitli arayüzler, BACnet, OPC, ESPA veya Modbus standardize protokollerle donatılmış ve diğer sektörlerin bina yönetim sistemleri ile de uyumlu hale getirilmişitir.

Tüm İntegral IP kontrol panelleri basit ve net bir şekilde programlanmıştır. Her panel, dedektör gruplarının ve kontrolörlerin yanında aynı zamanda harici kumanda panellerinin, itfaiye kumanda panellerinin, yazıcıların vb. bağlanabileceği kendine ait elektrik beslemesi ve bataryası olan özerk bir birim oluşturur.

Modüler, merkezi olmayan yapı, Donanım ve yazılım yedeklemesi, TCP/IP arabirimi ağ bağlantısı, en çok 16 loop ve 4000 elemana kadar kontrol sağlayabilen Integral IP panel sistemine sahiptir.

SCHRACK Seconet Dünya ve Türkiye referansları için lütfen tıklayınız.