TARİHÇE

TARİHÇE

2012 yılında Vizyon Komünikasyon Teknolojileri tarafından kurulan Cenetric Yüksek Yaşam Teknolojileri bina teknolojisi; yangın güvenliği, güvenlik, aydınlatma, genel seslendirme, acil anons, akıllı park, kartlı geçiş ve alçak gerilim enerji dağıtımı gibi entegre uygulamalarla birlikte vazgeçilmez çözümler sunar.

Cenetric entegre bina teknoloji sistemi; daha fazla emniyet, güvenlik ve konfor sunarak maliyetleri düşürür.

Cenetric, farklı disiplinleri etkin bir şekilde nasıl koordine edeceğini bilir, bu sayede binaları daha güvenli, daha konforlu ve daha verimli hale getirir. Belirli senaryolar tanımlar, sonrasında uygun çözüm paketlerini test ederek bu süreci, kusursuz işlevsellik ve kesintisiz arayüzler ile tamamlar.

Emniyet, güvenlik ve konforu optimize edin!

Cenetric, danışmanlık, projelendirme, planlama, uygulama, anahtar teslim kurulum ve binaların modernizasyonu için 7/24 satış sonrası servis desteği sunar, dünyanın birçok ülkesinde tüm bu alanlarda faaliyet gösterir.

Sertifikalı güvenilirlik seviyesi ve uzun ömürlü kullanım!

Gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek Türkiye’de ve dünyada başarı yolunda hızla ilerleyen Türkiye’nin alanında lider mühendislik firması Cenetric, bina teknoloji sistemlerinde sunduğu çözümler sayesinde modern hayatın zorluklarını en aza indirerek kullanıcılarına güven, kalite ve konfor sağlar.